نماد اعتماد الکترونیکی

 

 

 سامانه های هوشمند همرانا محصولاتی جدید و منحصر بفرد از شرکت تارگان می باشد که نخستین و تنها رسانه های هوشمند پيام كوتاه در کشور می باشند. تیم اجرایی همرانا متشکل از متخصصين و فرهيختگان دانشگاهي كشور در زمینه های مدیریت، فناوری اطلاعات(IT) و تبلیغات است که توانسته اند سامانه هایی قدرتمند و هوشمند برای ارسال و دریافت پیامک ارایه دهند. این تیم در زمينه طراحي و توليد سامانه هاي هوشمند و جامع اینترنتی و مبتنی بر موبایل فعاليت مي كند.

سامانه های هوشمند همرانا مجموعه سامانه های پیامکی است که به مانند یک رسانه نوین و جذاب و البته بسیار موثر، نقش برقراری ارتباط میان صاحبان صنایع و کسب و کارها و مشتریان آن ها را بر عهده دارند. این سامانه ها در حال حاضر مشتمل بر دو محصول منحصر بفرد به نام "سامانه مدیریت پیام کوتاه همرانا" و "رسانه هوشمند همرانا" می باشد.

 

رسانه هوشمند همرانا رسانه ای نوین و اثربخش است که تبلیغات شما را هدفمند می سازد. همرانا مجری انحصاری سامانه هوشمند ارسال پیامک های تعاملی است که با معرفی رسانه ای نوین در عرصه صنعت تبلیغات، بستر ساز مناسب ترین روش برای رفع کلیه نیازمندی های شهری و اطلاعاتی افراد جامعه می باشد. این رسانه به جهت سهولت استفاده، دسترسی آسان و فراگیر، سرعت بالای پاسخگوئی و قیمت مناسب آن بهترین گزینه تبلیغاتی برای معرفی کالاها و خدمات است. کاربران و مشتریان بالقوه شما در هر زمان و در هر مکان می توانند اطلاعات صنفی و تبلیغاتی شما را با درخواست خودشان دریافت کنند.

 این فرصت استثنایی در اختیار شماست تا با مطرح نمودن کسب و کار خود در رسانه هوشمند همرانا از بهترین و اثرگذارترین نوع تبلیغات بهره مند شوید. شما هم می توانید با عضویت در این سامانه ضمن بهره مندی از انواع امکانات پیش بینی شده در آن، در لحظه احساس نیاز از طرف مشتریان، خود را به بهترین روش به آنها معرفی نمایید.

 

توجه فرمایید که نقاط فروش همرانا محدود است و کسب و کارهایی در محدوده مورد نظر در سامانه قرار می گیرند که زودتر برند خود را در رسانه همرانا ثبت کرده باشند.